"جشنواره تئاتر مهر";

هنرمندان تئاتر در فرهنگ سرای فیض با خواندن لالایی هیچ ، حال روزگار ما را پرسیدند

در پنجمین روز  چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان ۴ نمایش در بخش صحنه ای با موضوع اجتماعی و خیابانی اجرا که با استقبال مخاطبان روبرو شد.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان،این جشنواره از ۹ آذر ماه به دبیری محمد شفافی در بخش های صحنه ای،خیابانی، کارگاه های آموزشی و تخصصی و بخش نمایش نامه خوانی در فرهنگ سرای مهر و در سطح شهر کاشان در حال برگزاری است.

بنابر این گزارش در پنجمین روز این جشنواره نمایش"هیچ" به نویسندگی و کارگردانی ایوب رحیمی از میناب با اجرای ساعت۱۷:۴۵ و ۱۹:۳0در تماشاخانه ماه فرهنگ سرای مهر به کار خود پایان داد.

"لالایی" به نویسندگی و کارگردانی پژمان شاهوردی از بروجرد ساعت ۱۷:۴۵ و ۱۹:۳۰ در تالار مهرگان فرهنگ سرای مهر اجرا شد.

"حالمو بپرس" به نویسندگی و کارگردانی محمد رضا شجاعی از نور و "روزگار ما"به نویسندگی و کارگردانی هیوا اسدبیگی از سقز، عنوان دو نمایش خیابانی بود که در سطح شهر کاشان و فرهنگ سرای مهر به اجرا درآمد.

در ساعت ۱۸:۴۵ با هنرمندی هنرمندان کاشان،نمایش نامه "معرکه در معرکه" نوشته داود میرباقری به کارگردانی زهره استادی در تالار مهربان فرهنگ سرای مهر خوانش شد

همچنین در روز پنجم جشنواره ملی تئاتر مهر، جشن"تئاتر و مردم" با اجرای برنامه های شاد و متنوع در قالب مفاهیم شهروندی در فرهنگ سرای علامه فیض کاشانی میزبان اهالی منطقه  ۳ مدیریت شهری بود که با استقبال پرشور شهروندان رویرو شد.

چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر تا ۱۵ آذر ماه در کاشان اجرا می شود.

۱۲ آذر ۱۳۹۷
۰۳:۳۰:۰۰