"جشنواره تئاتر مهر";

از ناظرزاده کرمانی تا رضا بابک

سه چهره شاخص تئاتر کشور میهمانان ویژه آیین پایانی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان هستند.
به گزارش کمیته تببلیغات و اطلاع‌رسانی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان؛ فرهاد ناظرزاده کرمانی، رضا بابک و عباس جهانگیریان سه نام موثر عرصه نمایش کشور، در آیین پایانی این جشنواره که از ساعت 19 در تالار آزادی دانشگاه کاشان برگزار می‌شود
«قرهاد ناظرزاده» کرمانی پژوهشگر برجسته هنرهای نمایشی و تئاتر و چهره ماندگار عرصه فرهنگ و هنر کشور دارای مدرک دکترای ادبیات نمایشی از آمریکا، سخنران و میهمان ویژه این مراسم محسوب می‌شود.
«رضا بابک» بازیگر و کارگردان پیشکسوت عرصه سینما، تلویزیون و تئاتر کشور نیز دیگر میهمان آیین پایانی جشنواره سیزدهم است؛ بازیگر «چریکه تارا» ه که با نزدیک به نیم قرن فعالیت هنری، همچنان یکی از نام‌های تأثیرگذار عرصه نمایش کشور به شمار می‌رود .
«عباس جهانگیریان»، نویسنده و پژوهشگر کودکان و نوجوانان میهمانان ویژه دیگری است که در کنار هنردوستان و هنرمندان آیین پایانی این جشنواره را به تماشا می‌نشیند.
در این آیین که اجرای آن را محمد سلوکی عهده‌دار است بخش‌های متنوعی نظیر موسیقی، کلیپ، تقدیر از پیشکسوتان و تجلیل از آثار برگزیده پیش‌بینی شده است.
سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان که از 14 دی ماه جاری آغاز شده شامگاه 24 دی ماه در تالار آزادی دانشگاه کاشان با معرفی برگزیدگان پایان می‌یابد.

۲۳ دی ۱۳۹۶
۰۳:۳۰:۰۰