"جشنواره تئاتر مهر";

آرشیو اخبار و رویداد ها

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی: تئاتر باید رافع معضلات جامعه باشد نه معضل آفرین ادامه...

نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هنر تئاتر، زندگی اجتماعی مردم و هر آنچه که در جامعه اتفاق می افتد را بیان و بازگو می کند، اظهار داشت: تئاتر باید رافع معضلات جامعه باشد نه اینکه معضل آفرین باشد بلکه باید با زبان نرم اقشار جامعه را از آسیب ها رها کند.

شهردار کاشان: باید با فاصله از مونولوگ فردی و حزبی به دیالوگ تعامل برسیم ادامه...

شهردار کاشان نیز در مراسم پایانی چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان گفت: تئاتر می‌آموزد برای تاثیرگذاری بیشتر در صحنه جامعه ناگزیریم از مونولوگ‌های فردی، حزبی، قبیله‌ای و گروهی فاصله گرفته، به دیالوگ‌های تعامل، هم‌افزایی و درک متقابل برسیم.

اختتامیه تئاتر ملی مهر برگزار شد: چراغ جشنواره تئاتر ملی مهر با معرفی نفرات برتر در کاشان خاموش شد ادامه...

مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان با حضور هنرمندان  و مسئولین در تالار آزادی دانشگاه کاشان برگزار و برگزیدگان این دوره از جشنواره در  دو بخش صحنه ای و خیابانی به شرح زیر اعلام شد.

با هدف آموزش و اطلاع رسانی ایدز: نمایش این سه تا در جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان اجرا شد ادامه...

به مناسبت هفته آموزش و اطلاع رسانی ایدز(۸ تا ۱۴ آذر ماه) و همزمان با جشنواره ملی تئاتر مهر، نمایش خیابانی"این سه تا"در محوطه فرهنگ سرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و در سطح شهر کاشان اجرا شد.

استقبال پرشور علاقه مندان به هنر نمایش در فرهنگ سرای مهر ادامه...

عقربه ها هنوز به خواب فکر می کنند، وقتی همه دیواریم، کسوف، فضانوردی و جدایی ناصر از سمیه برای اجرا در بخش صحنه ای، نمایش نامه خوانی و بخش خیابانی و محیطی از مهم ترین اتفاقاتی بود که در روز چهاردهم جشنواره به وقوع پیوست.